MAK-MED: kilka słów o nas...

NZOZ Lecznica MAK-MED w Nadarzynie jest firmą rodzinną i istnieje od kwietnia 1995 r. Od sierpnia 2009 r. pracujemy w nowoczesnej siedzibie położonej w pobliżu nadarzyńskiego, sosnowego lasu z wygodnym, oznakowanym dojazdem oraz parkingiem tylko dla naszych Pacjentów. Nasza przychodnia jest w pełni przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Nasi Pacjenci są pod opieką doświadczonej, wyspecjalizowanej i przyjaznej kadry medycznej. Lekarze specjaliści uczestniczą w licznych kursach krajowych
i zagranicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Oferujemy usługi w zakresie:
- interna,
- reumatologia,
- protetyka,
- stomatologia zachowawcza,
- nowoczesna endodoncja:

klasyczne i mechaniczne udrażnianie oraz wypełnianie kanałów zębowych
z zastosowaniem endometru i mikroskopu, opracowywanie pod mikroskopem trudnych technicznie kanałów zębowych, usuwanie złamanych w kanale zębowym narzędzi,


- chirurgia stomatologiczna,
- periodontologia (choroby przyzębia),
- stomatologia dziecięca,
- profilaktyka stomatologiczna dla dorosłych i dzieci,
- RTG cyfrowy zębów,
- leczenie stomatologiczne pod mikroskopem,
- badanie lekarskie kierowców i kandydatów na kierowców.

Posiadamy nowoczesne gabinety specjalistyczne, pracownię RTG z nowym niskoemisyjnym, cyfrowym aparatem do wykonywania RTG zębów.

Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nową aparaturę m.in. kamerę wewnątrzustną z monitorem, pozwalającą Pacjentowi sukcesywnie śledzić proces leczenia. Zapewniamy bezbolesne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, jak również stosujemy nowoczesne procedury sterylizacji gwarantujące Pacjentom stuprocentowe bezpieczeństwo.

Pacjentom pracującym, na czas choroby, wystawiamy druki ZUS-ZLA (dawne L4).

Lecznica MAK-MED
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Wiśniowa 22
05-830 Nadarzyn