Badania kliniczne chorób autoimmunologicznych i badania kliniczne chorób reumatycznych

NZOZ Lecznica Mak-Med w Nadarzynie k. Warszawy prowadzi badania kliniczne chorób autoimmunologicznych oraz badania kliniczne chorób reumatycznych. W naszej lecznicy mogą Państwo skorzystać z programu bezpłatnego leczenia reumatyzmu i chorób z autoagresji nowymi metodami, które nie są jeszcze dostępne dla szerszego grona chorych.

Celem badań klinicznych jest zweryfikowanie skuteczności innowacyjnych terapii, które w przyszłości mogą stać się podstawą leczenia przewlekłych chorób autoimmunologicznych i reumatycznych. Lecznica Mak-Med specjalizuje się w badaniach klinicznych nad lekami biologicznymi, które są obecnie najskuteczniejszą metodą leczenia chorób autoimmunologicznych i reumatycznych.

W ofercie lecznicy Mak-Med znajdą Państwo m.in.: bezpłatne leczenie zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, tocznia rumieniowatego układowego (SLE), twardziny układowej (SSc), choroby zwyrodnieniowej stawów, osteoporozy oraz łuszczycowego zapalenia stawów i łuszczycy skóry.

Pacjent podpisujący zgodę na udział w badaniu klinicznym, na każdym jego etapie ma prawo ją wycofać, nie ponosząc z tego powodu żadnych konsekwencji. Jego udział w programie, w każdym momencie jest dobrowolny.

Badania kliniczne chorób autoimmunologicznych i reumatycznych dla pacjentów z Warszawy i okolic

Badania kliniczne chorób autoimmunologicznych oraz badania kliniczne chorób reumatycznych są szansą dla osób chorujących na przewlekłe choroby, u których tradycyjne metody leczenia nie dają rezultatów. Wszystkim osobom, które zdecydują się na skorzystanie z badań klinicznych w naszej lecznicy, zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, regularne kontrole stanu zdrowia i stałe wsparcie doświadczonych lekarzy.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane ofertą badań klinicznych reumatyzmu i chorób autoimmunologicznych. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

 
 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja