Bezpłatne leczenie zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa (ZZSK)

NZOZ Lecznica Mak-Med oferuje bezpłatne leczenie zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa dla pacjentów włączonych w program badań klinicznych.

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK) to przewlekła choroba autoimmunologiczna, która atakuje kręgosłup chorego. Do najczęstszych objawów ZZSK należy tępy, trudny do zlokalizowania ból oraz sztywność kręgosłupa. Nieleczona choroba może doprowadzić do kostnienia tkanek miękkich wokół kręgosłupa, skutkując poważną niepełnosprawnością chorego.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane bezpłatnym leczeniem zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa w ramach oferty badań klinicznych lecznicy Mak-Med. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Bezpłatne leczenie zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa dla pacjentów włączonych w program badań klinicznych

NZOZ Lecznica Mak-Med prowadzi badania kliniczne w zakresie chorób autoimmunologicznych. W ramach naszej oferty mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego leczenia zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa oraz innych chorób autoagresywnych.

Badania kliniczne mają na celu weryfikację skuteczności nowych terapii, które nie są jeszcze dostępne szerszemu gronu pacjentów, ale które w przyszłości mogą stanowić główną metodę leczenia chorób autoimmunologicznych.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich pacjentów pragnących skorzystać z bezpłatnego leczenia zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielimy niezbędnych informacji i opowiemy o szczegółach programu badań klinicznych.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja