Nasze doświadczenie w badaniach

  • Mak-Med - Nasze doświadczenie w badaniach/programach klinicznych
    Mak-Med - Nasze doświadczenie w badaniach/programach klinicznych

W NZOZ Lecznica MAK-MED prowadzimy badania kliniczne od 2004 roku w reumatologii i dziedzinach pokrewnych.

Mamy na swoim koncie ponad 100 przeprowadzonych badań oraz ponad 1000 włączonych pacjentów. Kierownik naszej kliniki – dr Marek Krogulec, wieloletni ordynator Oddziału Reumatologicznego Szpitala – jest doświadczonym reumatologiem oraz klinicystą.

Dzięki jego wszechstronnej pracy oraz wielu kontaktom zawodowym dysponujemy szeroką bazą pacjentów reumatologicznych. Prowadzimy z sukcesami badania w fazach II-IV, a w wielu z nich byliśmy krajowymi, a nawet światowymi top-rekruterami. Dbałość o jakość świadczonych usług sprawia, że jesteśmy cenionym i darzonym zaufaniem ośrodkiem zarówno wśród firm CRO, Sponsorów, ale przede wszystkim wśród naszych Pacjentów.

W trakcie naszej pracy przechodziliśmy wiele kontroli, audytów oraz inspekcji, a ich wynik był zawsze korzystny dla naszego ośrodka. Ciężka i sumienna praca naszego zespołu jest zawsze doceniana. Na szczególne podkreślenie zasługuje kontrola amerykańskiego FDA, która odbyła się w styczniu 2020 r. i zakończyła się z bardzo pozytywnym efektem. List podsumowujący przeprowadzoną inspekcję można zobaczyć również na naszej stronie.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja