Notice: Undefined index: sName in /core/pages.php on line 346
Bezpłatne leczenie osteoporozy - Warszawa, Nadarzyn - MAK-MED: Lecznica NZOZ

Bezpłatne leczenie osteoporozy

NZOZ Lecznica Mak-Med oferuje bezpłatne leczenie osteoporozy w ramach programu badań klinicznych w zakresie chorób reumatycznych.

Osteoporoza to układowa choroba szkieletu, która charakteryzuje się zmniejszeniem odporności mechanicznej kości, co w rezultacie prowadzi do podwyższonego podatności na złamania. Do czynników ryzyka rozwoju osteoporozy należą zaburzenia hormonalne (niedobór hormonów płciowych u kobiet i mężczyzn; na zachorowanie szczególnie narażone są kobiety po okresie menopauzalnym oraz mężczyźni po okresie andropauzalnym), niedobór witaminy D3 oraz predyspozycje genetyczne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane bezpłatnym leczeniem osteoporozy w naszej lecznicy oraz terapią innych chorób reumatycznych, w tym bezpłatnym leczeniem zwyrodnienia stawów. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Bezpłatne leczenie osteoporozy w ramach badań klinicznych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą badań klinicznych, w ramach której umożliwiamy Państwu bezpłatne leczenie osteoporozy.

Osteoporoza prowadzi do m.in. zmniejszenia gęstości kości, złamań kompresyjnych trzonów kręgowych, złamań szyjki kości udowej, kości kończyn górnych i dolnych oraz żeber. Wskazaniem do leczenia są m.in. przebyte złamania osteoporotyczne u kobiet po menopauzie i mężczyzn powyżej 50. roku życia lub przebyte złamania niskoenergetyczne u kobiet przed menopauzą i mężczyzn, którzy nie przekroczyli jeszcze 50. roku życia.

Dzięki prowadzonym przez naszą lecznicę badaniom klinicznym uzyskają Państwo dostęp do nowych metod leczenia, kompleksowej opieki medycznej i stałego wsparcia doświadczonych lekarzy. Zapraszamy!

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja