Notice: Undefined index: sName in /core/pages.php on line 346
Bezpłatne leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów RZS – Wa - MAK-MED: Lecznica NZOZ

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS)

NZOZ Lecznica Mak-Med prowadzi bezpłatne leczenie RZS (reumatoidalnego zapalenia stawów) w ramach badań klinicznych w zakresie chorób reumatycznych.

Reumatoidalne zapalenie stawów (potocznie nazywane reumatyzmem) to przewlekła choroba układowa tkanki łącznej, która atakuje stawy i narządy wewnętrzne chorego. Choroba objawia się m.in. bólem i sztywnością stawów, widocznymi obrzękami i tkliwością stawu przy nacisku. W zaawansowanym stadium może powodować deformację stawów połączoną z powstawaniem guzków reumatoidalnych.

W przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów niezwykle istotne jest wczesne podjęcie terapii, ponieważ jedynie odpowiednio szybko podjęta interwencja medyczna pozwala na zatrzymanie zmian w organizmie. Osoby, które chcą zatrzymać postęp choroby, powinny zdecydować się na wzięcie udziału w bezpłatnym leczeniu RZS w ramach programu badań klinicznych, prowadzonym przez lecznicę Mak-Med z Nadarzyna k. Warszawy.

Bezpłatne leczenie RZS dla pacjentów włączonych do badań klinicznych

Zapraszamy osoby dotknięte reumatoidalnym zapaleniem stawów do programu bezpłatnego leczenia RZS w ramach badań klinicznych.

Badania kliniczne pozwalają zweryfikować skuteczność nowych metod leczenia, zanim te wejdą do powszechnego użycia. Lecznica Mak-Med specjalizuje się w badaniach leków biologicznych, które są najskuteczniejszą  znaną obecnie metodą leczenie chorób reumatycznych.

Każdemu pacjentowi korzystającemu z naszego programu bezpłatnego leczenia zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, regularne kontrole stanu zdrowia i wsparcie doświadczonych lekarzy. 

Zachęcamy do kontaktu pacjentów z Warszawy, Nadarzyna i okolic. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja