Bezpłatne leczenie zwyrodnienia stawów

NZOZ Lecznica Mak-Med z Nadarzyna k. Warszawy prowadzi bezpłatne leczenie zwyrodnienia stawów dla pacjentów włączonych w program badań klinicznych w zakresie chorób reumatycznych.

Choroba zwyrodnieniowa stawów (inaczej artroza stawów) to choroba powodująca zmiany w strukturze chrząstki stawowej, objawiające się m.in. bólem i ograniczeniem sprawności ruchowej pacjenta. Nieleczona artroza może doprowadzić do poważnych problemów z poruszaniem się – zwyrodnienie stawów jest jedną z najczęstszych przyczyn niepełnosprawności u pacjentów powyżej 65. roku życia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym leczeniu zwyrodnienia stawów – programie badań klinicznych, umożliwiającym pacjentom z Warszawy, Nadarzyna i okolic uzyskanie bezpłatnej opieki medycznej w zakresie terapii choroby zwyrodnieniowej stawów.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących zasad programu badań klinicznych.

Bezpłatne leczenie zwyrodnienia stawów dla pacjentów włączonych do badań klinicznych

NZOZ Lecznica Mak-Med prowadzi badania kliniczne w zakresie chorób reumatycznych. Oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego leczenia zwyrodnienia stawów w ramach badań nad nowymi metodami leczenia, które rokują nadzieję na pomoc pacjentom cierpiącym na schorzenia narządu ruchu.

Nasza lecznica zajmuje się badaniami nad lekami biologicznymi, które są najskuteczniejszą znaną obecnie metodą leczenia chorób reumatycznych. Wszystkim pacjentom korzystającym z programu darmowej terapii w NZOZ Mak-Med zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i stałe wsparcie doświadczonych lekarzy.

Zachęcamy do kontaktu. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja