Notice: Undefined index: sName in /core/pages.php on line 346
Bezpłatne leczenie łuszczycowego zapalenia stawów - Warszawa - MAK-MED: Lecznica NZOZ

Bezpłatne leczenie łuszczycowego zapalenia stawów

NZOZ Lecznica Mak-Med zaprasza na bezpłatne leczenie łuszczycowego zapalenia stawów w ramach badań klinicznych chorób autoagresywnych.

Łuszczycowe zapalenie stawów to atakująca stawy choroba autoimmunologiczna (zaliczana do spondyloartropatii zapalnych), na którą szczególnie narażone są osoby chorujące na łuszczycę skóry.

Do charakterystycznych objawów choroby zalicza się ból i sztywność stawów, deformacja stawów oraz entezopatia (zapalenie przyczepów ścięgnistych).

Przebieg choroby jest przeważnie ciężki: nieleczona łuszczyca stawowa może doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem, w tym do znacznego ograniczenia zakresu ruchu w stawach.

Zapraszamy do kontaktu osoby chorujące na łuszczycowe zapalenie stawów oraz osoby cierpiące na łuszczycę, zainteresowane bezpłatnym leczeniem łuszczycy w lecznicy Mak-Med.

Bezpłatne leczenie łuszczycowego zapalenia stawów w ramach badań klinicznych

NZOZ Lecznica Mak-Med prowadzi badania kliniczne dla pacjentów chorujących na łuszczycę stawową. Osoby objęte programem wezmą udział w bezpłatnym leczeniu łuszczycowego zapalenia stawów innowacyjnymi metodami, które nie są jeszcze dostępne szerokiemu gronu chorych. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i wsparcie doświadczonych lekarzy.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane programem bezpłatnego leczenia łuszczycowego zapalenia stawów w ramach badań klinicznych prowadzonych przez naszą lecznicę. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja