Bezpłatne leczenie łuszczycy

NZOZ Lecznica Mak-Med zaprasza do skorzystania z programu badań klinicznych, w ramach których oferujemy Państwu bezpłatne leczenie łuszczycy nowoczesnymi metodami.

Łuszczyca to przewlekła choroba autoimmunologiczna, która objawia się charakterystycznymi zmianami skórnymi lub zmianami w obrębie paznokci. Chociaż łuszczyca nie jest uleczalna, odpowiednia terapia może wydłużyć okresy remisji, w trakcie których objawy choroby ustępują.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane bezpłatnym leczeniem łuszczycy, a także pacjentów chorujących na łuszczycę stawową, którzy chcieliby wziąć udział w bezpłatnym leczeniu łuszczycowego zapalenia stawów w ramach badań klinicznych prowadzonych przez NZOZ Mak-Med.

Bezpłatne leczenie łuszczycy – oferta badań klinicznych lecznicy Mak-Med

Mak-Med prowadzi badania kliniczne dla osób cierpiących na łuszczycę skóry, w ramach których oferujemy Państwu skorzystanie z programu bezpłatnego leczenia łuszczycy.

Celem badań klinicznych jest weryfikacja skuteczności nowych sposobów leczenia, które nie zostały jeszcze przedstawione szerszemu gronu pacjentów, a które w przyszłości mogą stać się głównymi metodami terapii.

Wszystkim pacjentom, którzy skorzystają z naszej oferty bezpłatnego leczenia łuszczycy, zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i stałe wsparcie doświadczonego lekarza. Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie, komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszukujące bezpłatnego leczenia łuszczycy w województwie mazowieckim. Chętnie opowiemy o szczegółach programu badań klinicznych i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja