Bezpłatne leczenie tocznia rumieniowatego układowego

NZOZ Mak-Med z Nadarzyna k. Warszawy prowadzi bezpłatne leczenie tocznia rumieniowatego układowego dla  pacjentów objętych programem badań klinicznych prowadzonych w naszej lecznicy.

Toczeń rumieniowaty układowy (SLE) to choroba autoimmunologiczna, prowadząca do przewlekłego stanu zapalnego tkanek i narządów chorego. Na zachorowanie najbardziej narażone są kobiety, które chorują nawet 10-ciokrotnie częściej, niż mężczyźni. SLE atakuje osoby w różnym wieku – ponad 60% zachorowań dotyczy osób pomiędzy 16. a 55. rokiem życia.

Do objawów tocznia należą m.in. zmiany skórne i zmiany w obrębie błon śluzowych, ból stawów i mięśni, przewlekłe zapalenie nerek, suche lub wysiękowe zapalenie opłucnej, wysiękowe zapalenie osierdzia i powiększenie węzłów chłonnych.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Warszawy i okolic zainteresowane bezpłatnym leczeniem SLE.

Bezpłatne leczenie tocznia rumieniowatego układowego w ramach programu badań klinicznych

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu badań klinicznych, w ramach których prowadzimy bezpłatne leczenie tocznia rumieniowatego układowego (SLE).

Celem badań klinicznych jest weryfikacja skuteczności nowych metod terapii, które nie są jeszcze dostępne szerszemu gronu pacjentów. Osobom korzystającym z programu badań klinicznych w NZOZ Mak-Med zapewniamy stałą opiekę medyczną i wsparcie doświadczonych lekarzy przez

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane bezpłatnym leczeniem tocznia rumieniowatego układowego. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Chcesz się umówić na wizytę?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację

Zapisy na wizyty: (22) 729 88 56
Badania kliniczne:
(22) 729 88 56 oraz +48 604 435 392
Fax: (22) 739 72 46

 
przychodnia nadarzyn
Parking
przychodnia nadarzyn
Rentgen
przychodnia nadarzyn
Darmowe Wi-Fi
przychodnia nadarzyn
Radio
przychodnia nadarzyn
Dla niepełnosprawnych
przychodnia nadarzyn
Kawa
przychodnia nadarzyn
Klimatyzacja